Podłoża do hodowli grzybów

Zestaw do uprawy grzybów daje możliwość uprawy w domu, garażu, a także piwnicy. Dostępne są u nas różnorodne podłoża do hodowli. W zależności od wybranego produktu, otrzymują Państwo : okrywę torfową, miniszklarenka, czy materiały edukacyjne oraz zawsze szczegółową instrukcjję uprawy. Dzięki temu, przy niewielkim nakładzie pracy można mieć satysfakcję ze zbioru wyhodowanych przez siebie grzybów.
Bez problemu zaopatrzą się Państwo u nas w produkty, dzięki którym uprawa grzybów jadalnych będzie prosta i przyjemna. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Wyświetlanie 1–16 z 26 wyników

Podłoża do hodowli grzybów – czym się charakteryzują?

Grzyby do hodowli w domu wymagają zastosowania grzybni. Na naszej stronie internetowej otrzymają Państwo produkty, które są specjalnie przygotowanym podłożem służącym do założenia własnej hodowli. Dla przykładu produkt, który kupią Państwo w naszym sklepie, może zawierać:

Jedyne, czego będą Państwo potrzebować to znalezienie odpowiedniego miejsca, zapewnienia właściwych warunków do rozwoju, a także odrobiny czasu na doglądanie uprawy. Nie muszą jednak Państwo o nic się martwić. Do każdego zestawu do uprawy grzybów dołączone są instrukcje, które szczegółowo wyjaśniają każdy etap prowadzenia uprawy – od jej założenia do pierwszego grzybobrania i kolejnych zbiorów.

Zestaw do uprawy grzybów – dlaczego warto?

Uprawa grzybów jadalnych jest bardzo prosta. Ponadto bardzo opłacalna. Przede wszystkim czynności, które trzeba wykonać, nie są angażujące, a wszystkie informacje na temat działań, które będą Państwo wykonywać, są zawarte w instrukcjach. Decydując się na zestaw do uprawy grzybów, mają Państwo także gwarancję, że grzyby będą w stu procentach zdrowe i ekologiczne. Bez jakichkolwiek chemicznych dodatków. Atrakcyjna jest także cena zestawów w porównaniu do cen rynkowych grzybów, a także fakt, że zbiory z gotowych podłoży nie są jednorazowe. Uprawa grzybów jadalnych to również wspaniała pasja. Wiele osób fascynuje sama obserwacja uprawy. W przypadku pieczarek pierwsze grzyby pojawiają się bowiem już po mniej więcej dwudziestu dniach domowej hodowli. Grzyby do hodowli w domu mogą być zatem połączeniem troski o organizm (zdrowa żywność) i prawdziwej pasji.

Gotowa grzybnia – dlaczego sklep PLANTO?

Nasza firma dostarcza na rynek produkty już od roku 2001. Lata doświadczeń pozwoliły nam zgromadzić wiedzę niezbędną do zaopatrzenia Państwa w najlepsze podłoża do hodowli grzybów. Bez względu na to, na który zestaw się Państwo decydują, zawsze gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Grzyby do hodowli mogą stać się prawdziwą pasją. Korzystając z naszej oferty, dbają Państwo o zdrowie (brak chemicznych dodatków w grzybni), a także wzbogacają domowe menu o pełnowartościowe produkty,  mając przy okazji ogromną satysfakcję z własnej uprawy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu!